Dezynsekcja

Dezynsekcja, czyli tępienie szkodliwych owadów i pasożytów (ich jaj i larw) metodami mechanicznymi, biologicznymi, fizycznymi i chemicznych.

Nasze usługi obejmują m.in. zwalczanie następujących szkodników: mrówek, moli, prusaków, wszy, karaluchów, pluskiew, much, komarów, pcheł, pająków, os i szerszeni, krocionogów, rybików cukrowych i innych.

Zakres usług:

  • Zwalczanie karaluchów, zwalczanie pluskiew i innych szkodników w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, produkcyjnych, magazynowych itp.
  • Projektowanie, instalacja oraz stały monitoring systemów ochrony przeciw owadom,
  • Zabiegi doraźne,
  • Zabiegi nietypowe,
  • Usuwanie gniazd os i szerszeni,
 • Odkomarzanie.

Najczęściej realizujemy zlecenia obejmujące usuwanie pluskiew, odkomarzanie oraz zwalczanie prusaków. W Krakowie popularne jest również usuwanie gniazd szerszeni i os. Działamy jednak w znacznie szerszym obszarze, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Dezynsekcja wykonywana jest najlepszymi dostępnymi na rynku środkami biobójczymi oraz metodą dostosowaną do zidentyfikowanego zagrożenia, rodzaju obiektu, rodzaju szkodnika oraz stopnia infestacji. Świadczone przez nas usługi wykonujemy zgodnie z obowiązującymi obecnie wymogami i normami, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa ludzi i zwierząt. Dzięki temu dezynsekcja (zwalczanie prusaków, karaluchów i innych owadów) jest bardzo skuteczna.

Zabieg dezynsekcji zakończony jest wystawieniem protokołu zgodnie z wymogami systemów HACCP, GMP, GHP, IPM, ISO, BRC.

www.000webhost.com